Deklaracja dostępności Odległość pomiędzy znakami Odległość pomiędzy liniami Zmień kontrast Zwiększ czcionkę Przywróć ustawienia Zmniejsz czcionkę RSS

Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                                Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.                                               Witamy na nowej stronie Urzędu Miejskiego w Siedliszczu.

Zebranie w spr. scalenia gruntów w Woli Korybutowej ...

STAROSTA CHEŁMSKI zawiadamia, że dnia 27 października 2021 roku o godz. 10.00 - w świetlicy wiejskiej w miejscowości Wola Korybutowa - Kolonia odbędzie się zebranie uczestników scalenia gruntów położonych w granicach obszaru scalenia obrębów Wola Korybutowa Pierwsza, Wola Korybutowa Druga i Wola Korybutowa - Kolonia, gmina Siedliszcze, w celu ogłoszenia wyników oszacowania gruntów.

Ponadto informuje, że wyniki oszacowania gruntów będą udostępnione do publicznego wglądu na okres 7 dni w świetlicy wiejskiej w miejscowości Wola Korybutowa - Kolonia, w następujących dniach i godzinach:

  • 28 - 29 października 2021 roku, w godzinach 9.00 - 14.00,
  • 2 listopada 2021 roku, w godzinach 9.00 - 14.00,
  • listopada 2021 roku, w godzinach 12.00 - 17.00,
  • 4 - 5 listopada 2021 roku, w godzinach 9.00 - 14.00,
  • 8 listopada 2021 roku, od godziny 9.00 - 14.00.

Zgodnie z treścią art. 12 ust. 2 ustawy o scalaniu i wymianie gruntów na zebraniu w dniu 27 października 2021 roku oraz w okresie wyłożenia wyników oszacowania gruntów do publicznego wglądu, uczestnicy scalenia mogą wnosić zastrzeżenia do dokonanego szacunku.

Ze względu na brak możliwości udostępnienia wyników oszacowania gruntów we wszystkich wsiach objętych scaleniem (na terenie obrębów Wola Korybutowa Pierwsza i Wola Korybutowa Druga brak jest ogólnodostępnych budynków publicznych), w świetlicy w Woli Korybutowej - Kolonii, w w/w terminie przedłożone zostaną wyniki oszacowania gruntów położonych na całym obszarze scalenia.

 

dokument podpisał:
STAROSTA
Piotr Deniszczuk

DO POBRANIA:

Aktualności

Droga zimowa

Zimowe utrzymanie dróg

03.12.2021

Urząd Miejski w Siedliszczu przekazuje wykaz podmiotów odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022. W celu identyfikacji podmiotu odpowiedzialnego za utrzymanie drogi, chodnika pomocna będzie poniższa mapa.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
PRZEMOC W RODZINIE !? - Co możesz z... - zdjęcie ilustracyjne

PRZEMOC W RODZINIE !? - Co możesz z...

26.11.2021

Przemoc jest zjawiskiem występującym powszechnie w naszym społeczeństwie. Dotyka ona rodzin o różnym statusie społecznym i należy ją zaklasyfikować do kategorii negatywnych i szkodliwych społecznie. Rodzina w życiu człowieka jest najważniejszym środowiskiem kształtowania osobowości, systemu wartości oraz światopoglądu i stylu życia.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Zebranie uczestników scalenia gruntów - zdjęcie ilustracyjne

Zebranie uczestników scalenia gruntów

17.11.2021

ZAWIADAMIAM o zebraniach uczestników scalenia gruntów położonych w granicach obszaru scalenia obrębów Wola Korybutowa Pierwsza, Wola Korybutowa Druga i Wola Korybutowa - Kolonia, gmina Siedliszcze, w celu podjęcia uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonany szacunek gruntów.

Czytaj dalej
Czytaj dalej
Zaproszenie na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu  - zdjęcie ilustracyjne

Zaproszenie na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu

15.11.2021

ZAPROSZENIE Przewodniczący Rady Wiesław Prażnowski zaprasza na XXVII sesję Rady Miejskiej w Siedliszczu, która odbędzie się w dniu 18 listopada 2021 r. (czwartek) o godz. 9:00 w Domu Kultury w Siedliszczu.

Czytaj dalej
Czytaj dalej

Może Ciebie zainteresować